• tr en ar
  • +90 212 215 50 55

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmit'te doğdum, Üniversiteye kadar olan eğitimimi İzmit'te tamamladım. Üniversiteyi Erzurum Atatürk Üniveristesi Tıp Fakültesinde bitirdi. Anestezi uzmanlığımı Trabzon'daki Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladım. Ordu sigorta hastanesinde 2 yıl mecburi hizmet yaptım.

Manisada C.B.Ü. Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalını kurdum (1994). 1999 yılında doçent oldum. Profesörlüğümü Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden aldım. Bu üniversitede Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim dalı ve Algoloji Bilim dalı Başkanlığını sürdürdüm.

Ağrı Bilimi (Algoloji) eğitimimi Ege Üniversitesi Tıp Fak. Algoloji Bilim Dalı'nda aldım. Sağlık Bakanlığımızca Algoloji Uzmanlığımız onaylandı. İtalya, Almanya, Rusya'da uzmanlık sonrası eğitimler aldım. Bu arada Amerikan CM tarafından Bel boyun fıtığı ile ilgili ileri uygulamalarda eğitici doktor olarak görevlendirildim.

Türkiye'de ilk kez Maltepe Üniversitesinde Ozon Terapi Kliniğini kurdum. Sağlık Bakanlığımızın Ozon Tedavisi Yönetmeliğinin hazırlanmasında görevlendirildim. Halen Sağlık Bakanlığı GETAT Bilim kurulunda yer almaktayım.

Türkiye'de "Medikal Ozon Terapi Derneği" ni kurdum. IMEOF(Uluslararası Medikal Ozon Federasyonu) kurucularından olarak Vise President'liğinde bulundum. Asya-Avrupa ozonterapistler birliği Vise President'liği görevinde bulundum.

Halen İstanbul Fulya, Şişli'de bulunan Ağrı Merkezinde faaliyet göstermekteyim. Özellikle kronik ağrıları tedavi etmek için girişimsel yöntemleri kullanıyorum. Yine kronik hastalıklarda yenileyici hücresel tedaviler ve hücresel detox tedavileri uygulamaktayız. Ek olarak düşük yoğunluklu ağrılarda alternatif ağrı tedavi yöntemlerini tercih etmekteyiz.